Šuo ir aš: KELIONIŲ DRAUGAI

Skaičius 5 tikrai smagus. Džiugina jis ir ŠUNS DIENOS komandą. O ta komanda – tai visi šunų mylėtojai kartu su šios šventės iniciatore Lietuvos kinologų draugija.

Švenčių būna pačių įvairiausių. Būna šeimos, giminės, gyvenvietės, darbo kolektyvo švenčių. Tačiau Šuns diena suvienija šeimas, bendradarbius, pažįstamus – visus, ir ji skirta visiems, nes tai mūsų augintinių diena!

Daugelyje šalių tokios šventės nėra, o mes ją švęsime jau penktą kartą! Švęsime ir džiaugsimės, kad Lietuvos šunų mylėtojai išties myli šunis ir jiems rūpi šunų gerovė.

Startavusi 2016 metais, Šuns diena kasmet vis kitokia. Pirmaisiais metais jos šūkis buvo „Kaip bežiūrėsi, meilė laksto keturiomis kojomis“. Dar po metų, „Kolega šuo – pozityvas darbe“. Trečiais metais – „Šuo ir aš: mokau ir mokausi“, o pernai, „Šuo ir aš: laikas kartu“.

2020 metų Šuns diena mus kvies keliauti, nes jos idėja – „Šuo ir aš: kelionių draugai“.

Balandžio 24-ąją, kai minėsime Šuns dieną, jūs neturėsite galimybių kur nors išvykti. Galbūt tą dieną jūs galėtumėte keliauti su savo augintiniu į darbą? Gal pasiimti ilgesniam pasivaikščiojimui po mišką? O gal pavartyti senas nuotraukas ir prisiminti buvusias keliones, o gal planuoti naujus maršrutus?

Tai bus penktadienis, o tai reiškia, kad iškart po darbų su savo augintiniu jūs galit patraukti į gamtą, užkopti į kokį nors piliakalnį, surengti nedidelį žygį. Girdėjom, kai kas tą savaitgalį jau žada išsitraukti baidares… Ir ko nepabandžius, kol visos upės dar neužgultos baidarininkų?

Ir net jeigu niekur nepajudėsite iš namų, kartu su savo augintiniu jūs galite pradėti kurti atostogų planus, pasvajoti apie  vasaros išvykas.

Beplanuodami atostogas, ko gero naršysite po savo archyvus, o ten… Stop! Kaip tik tai, ko reikia – buvusių kelionių nuotraukos. Atrinkite įspūdingiausias, linksmiausias nuotraukas, kur jūs keliaujate su savo augintiniu. 04 24 d. dalyvaukite Šuns dienos fotografijų konkurse „Kelionių draugai“, laimėkite savo augintiniui prizų. Konkursą paskelbsime ŠD feisbuko paskyroje, sekite mūsų informaciją.

Šventė artėja – pats laikas pradėti jai ruoštis!

  • Apie ilgus žygius pėsčiomis su augintiniu skaitykite portale Delfi.lt
  • Apie žygius ne tik pėsčiomis, bet ir plaukimą baidarėmis su šunimi, plačiau skaitykite portale Delfi.lt
  • Kaip pasiruošti kelionėms su augintiniu į kalnus, plačiau skaitykite portale Delfi.lt
  • Svarbiausi daiktai augintiniui, reikalingi kelionių metu, apie tai Delfi.lt

…………..

Šventę remia didžiausias zoologijos prekių parduotuvių tinklas „Kika“ ir „Nature‘s protection“.

Informacinis rėmėjas – didžiausias naujienų portalas Lietuvoje DELFI.

Sekite Šuns dienos Facebook įrašus apie renginius, vyksiančius visoje Lietuvoje.

Šunų mylėtojų klubus, dresūros mokyklas, gyvūnų mylėtojų bendruomenes kviečiame jungtis prie mūsų, siūlyti idėjas ir planuoti patį smagiausią balandžio penktadienį su augintiniais!